„Książki na wybiegu”

20160420_11442821 kwietnia 2016 r. w naszej szkole przeżywaliśmy nietypowe spotkanie z książką inspirowane Światowym Dniem Książki i Praw Autorskich.

Naszym zadaniem było przebrać się za bohatera książki, ale takiej, która znajduje się w naszej bibliotece szkolnej. Było to coś niesamowitego. Książki po prostu ożyły, a ich bohaterowie wylegli tłumnie na korytarze i zapełnili sale lekcyjne. Wielka Gala odbyła się na sali gimnastycznej w trzech turach. Łącznie przebrały 253 osoby, z czego 174 to uczniowie klas młodszych, a 76 – uczniowie klas IV – VI. W bajkowych strojach wystąpiło także   trzech wychowawców. Razem przyznano 89 nagród (58 w klasach I-III, 28 w klasach starszych, 3 nagrody otrzymali nauczyciele).

Lista osób nagrodzonych w kl. I-III

Lista osób nagrodzonych w kl. IV-VI

Komentarze są wyłączone.