Szanowni Państwo

Ze względu na Covid-19 spotkania z rodzicami dzieci, które rozpoczną naukę we wrześniu odbędą się w drugiej połowie sierpnia. O dacie i godzinie spotkania poinformujemy w późniejszym terminie. Prosimy o spoglądanie na stronę internetową szkoły.

Na stronie znajduje się wyprawka ucznia klasy pierwszej. Podręczniki dzieci otrzymają w szkole, są refundowane. Jeżeli dziecko będzie uczestniczyło w lekcjach religii prosimy o zakup podręcznika do religii dla klasy 1  „Poznaję Boży świat” Wydawnictwa JEDNOŚĆ Kielce, autorzy: K. Mielnicki, E. Kondrak.

Zwracamy się z prośbą do Państwa o dostarczenie w terminie do 10 sierpnia br. gotowości szkolnej. Dokument można dostarczyć bezpośrednio do sekretariatu szkoły lub przesłać na adres: sekretariat@sp5.mikolow.eu