Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Uczniowie,

z całego serca gratulujemy Wam sukcesów i osiągnięć. Gratulujemy wszystkim uczniom naszej szkoły. To był wyjątkowy rok szkolny, ponieważ pomimo pandemii COVID 19, 100 % uczniów uzyskało promocję do następnej klasy.  Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego. Jest się z czego cieszyć – zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!

Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące – oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek. Życzymy Wam niezapomnianych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo.

Szanowni Rodzice,

dziękujemy za współpracę w tym jakże odmiennym roku szkolnym. Mamy świadomość, że dla Państwa był to bardzo trudny czas. Mimo to, wspieraliście swoje dzieci oraz naszą pracę, za co jesteśmy wdzięczni.

Dziękujemy za każde życzliwe słowo, wyrazy uznania i zrozumienie tej nietypowej dla wszystkich sytuacji.

Życzymy Państwu, żeby okres wakacji był czasem wytchnienia, beztroski i dał możliwość zapomnienia o kłopotach i zmartwieniach.

Do zobaczenia we wrześniu! Taką mamy nadzieję …  :)

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy SP 5 w Mikołowie