Kiermasz zdrowej żywności

28 marca odbył się w szkole kiermasz zdrowej żywności zorganizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu. Można na nim było nabyć zdrowe kanapki, owocowe szaszłyki, galaretki, świeżo wyciskany sok. Uczniowie wykazali się kreatywnością w przygotowywaniu posiłków, chcąc w ten sposób zachęcić innych, do jedzenia warzyw i owoców w różnej postaci. Podczas kiermaszu zebraliśmy 920zl, które zostaną przeznaczone na działania charytatywne prowadzone przez szkołę. Mamy nadzieję, że zdrowe nawyki żywieniowe towarzyszyć będą naszym uczniom każdego dnia. Dziękujemy za ogromne zainteresowanie naszym stoiskiem i zakupienie smakołyków. Dziękujemy za pomoc w organizacji kiermaszu naszej Pani Alince oraz Paniom: Oliwii Krupskiej, Dorocie Pilewskiej, Monice Bundyrze oraz Justynie Rogalskiej.

Katarzyna Noga