Granice obwodów szkół

GRANICE OBWODÓW PUBLICZNYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ,

DLA KTÓRYCH ORGANEM PROWADZĄCYM JEST GMINA MIKOŁÓW

(projekt)

 

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Gustawa Morcinka ul. Katowicka 24, 43-190 Mikołów

 Ulice Mikołowa stanowiące obwód szkoły:

1

ul. Beskidzka – od Staropodleskiej

2

ul. Gliwicka – od nr 1 do 84 wszystkie

3

ul. Jana Pawła II – od nr 9 do końca wszystkie

4

pl. ks. Jana Karpeckiego – cała

5

ul. Katowicka – od nr 1 do nr 42 wszystkie

6

os. Jana Kochanowskiego – cała

7

ul. Jana Koja – cała

8

ul. Kolejowa – cała

9

ul. Bernarda Krawczyka – cała

10

ul. Krótka – cała

11

ul. Kwietna – cała

12

ul. Ludwika Musioła – cała

13

os. Cypriana Kamila Norwida – cała

14

os. Józefa Piłsudskiego – cała

15

ul. Plebiscytowa – od nr 1 do 39 wszystkie

16

ul. Podleska – cala

17

ul. Poprzeczna – cala

18

ul. Poziomkowa – cala

19

ul. Konstantego Prusa – od nr 1 do nr 5 wszystkie

20

ul. Skośna – cała

21

ul. Skrajna – cała

22

ul. Staropodleska – cała

23

ul. Stawowa – cała

24

ul. Stroma – cała

25

ul. ks. Józefa Szafranka – cała

26

ul. Szarotek – cała

27

ul. Taborowa Kępa – cała

28

ul. Ludwika Waryńskiego – cała

 

klasy od 4 do 8: RETA

1

ul. Astrów – cała

2

ul. Bażancia – cała

3

ul. Brzozowa – od Cieszyńskiej

4

ul. Cieszyńska – prawa cała

5

ul. Mieczysława Dzieńdziela – cała

6

ul. Irysów – cała

7

ul. Jasna – od Cieszyńskiej

8

ul. Marii Konopnickiej – cała

9

ul. Kosów – cała

10

ul. Kuźnicka – cała

11

ul. Kwiatowa – cała

12

ul. Narcyzów – cała

13

ul. Przyjaźni – cała

14

ul. Reta – cała

15

ul. Reta Śmiłowicka – cała

16

ul. Różana – cała

17

ul. Skalna – cała

18

ul. Storczyków – cała

19

ul. Zielona – cała

 

 

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków ul. Bandurskiego  143-190 Mikołów

 Ulice Mikołowa stanowiące obwód szkoły:

1

ul. ks. bp. Bandurskiego – cała

2

ul. gen. Józefa Bema – cała

3

ul. Bolesława Śmiałego – cała

4

ul. Władysława Broniewskiego – cała

5

ul. Brzoskwiniowa – cała

6

ul. Konstantego Damrota – cała

7

ul. Dębowa – cała

8

ul. Długa – cała

9

ul. Działkowców – cała

10

ul. Głogowa – cała

11

ul. Gwarków – cała

12

ul. Jaskrów – cała

13

ul. Jaworowa – cała

14

ul. Jedności – cała

15

ul. Jodłowa – cała

16

ul. Kasztanowa – cała

17

ul. płk. Władysława Kiełbasy – cała

18

ul. Klonowa – cała

19

ul. Kolonia Wojewódzka – cała

20

ul. Mikołaja Kopernika – cała

21

ul. Janusza Korczaka – cała

22

ul. Kowalska – cała

23

ul. Marii Kownackiej – cała

24

ul. Lazurowa – cała

25

ul. Stanisława Lema – cała

26

ul. Lipowa – cała

27

ul. Młyńska – cała

28

ul. Modrzewiowa – cała

29

ul. Orzechowa – cała

30

ul. Południowa – cała

31

ul. Przyjaciół – cała

32

ul. Pszczyńska – cała

33

ul. Wojciecha Rybickiego – cała

34

ul. Marii Skłodowskiej-Curie – cała

35

ul. Słoneczna – cała

36

ul. Stara Droga – cała

37

ul. Strzechy – cała

38

ul. Wiejska – cała

39

ul. Wiśniowa – cała

40

ul. Wodociągowa – cała

41

ul. Rafała Wojaczka – cała

42

ul. Wschodnia – cała

 

Szkoła Podstawowa nr 10

(Gimnazjum nr 2 im. Jerzego Kukuczki)

ul. Krakowska 30  43-190 Mikołów

 

Ulice Mikołowa stanowiące obwód szkoły:

1

27-go Stycznia

2

Beskidzka – do Staropodleskiej

3

Bielska

4

Bluszcza Jana

5

Boczna

6

Braterska

7

Bractwa Strzeleckiego

8

Cmentarna

9

Dąbrowskiego Henryka

10

Dołowa

11

Filaretów

12

Grażyńskiego Michała

13

Grunwaldzkie os.

14

Janasa Wincentego

15

Jaśminów

16

Krakowska

17

Lawendowa

18

Matejki Jana

19

Na Wzgórzu

20

Nowa

21

Okrzei Stefana

22

Powstańców

23

Rolnicza

24

Sądowa

25

Skotnica

26

Słowackiego Juliusza

27

Wojciecha Św.

28

Wrzosowa

29

Wspólna

30

ks. Kardynała S. Wyszyńskiego

31

Żniwna

 

 

Szkoła Podstawowa nr 1

(Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Śląskich)

ul.Konstytucji 3 Maja 20, 43-190 Mikołów

 

Ulice Mikołowa stanowiące obwód szkoły:

1

Bratków

2

Brzozowa do Cieszyńskiej

3

Bromboszcza

4

Cieszyńska – lewa cała

5

Dolna

6

Energetyków

7

Fabryczna

8

Gimnazjalna

9

Górnicza

10

Hubera

11

Jana Pawła II do nr 8

12

Jasna – do Cieszyńskiej

13

Józefa Lompy

14

Józefa Rymera

15

Karola Miarki

16

Konstytucji 3 Maja

17

Konwalii

18

Krokusów

19

Krzywa

20

Metalowców

21

Mikołaja Reja

22

Murarska

23

Nowy Świat

24

os. XXX-lecia

25

Os. Adama Mickiewicza

26

Parkowa

27

Plac 750-lecia

28

Plac Harcerski

29

Planty

30

Pokoju

31

Prosta

32

Prusa od nr 6

33

Rajcy

34

Rybnicka

35

Rymarska

36

Rynek

37

Pl. Salwatorianów

38

Stolarska

39

Towarowa

40

Władysława Reymonta

41

Wodna

42

Wronia

43

Wyzwolenia

44

Zawilców

45

Żwirki i Wigury