Grono pedagogiczne

DYREKTOR:    mgr Jolanta Czekaj

WICEDYREKTOR:   mgr Ewa Łosoń

Imię i nazwisko nauczyciela Wychowawca Nauczany przedmiot
Joanna Biela psycholog
Tomasz Brysz VIa wychowanie fizyczne
Monika Bundyra Va matematyka
Joanna Czagien IIIa edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Czekaj przyroda
Bartłomiej Dłubis Vb historia
Tomasz Drabarek nauczyciel współorganizujący kształcenie
Maria Drażyk geografia
Anna Drzas VIIIb matematyka
Ewa Dudzińska język polski
Renata Dziewior język angielski
Agata Dziwoki IVa język angielski
Aleksandra Garbula informatyka
Ewa Gierek wychowanie fizyczne
Janusz Gracka kierownik świetlicy
Wiesława Gracka VIIa język niemiecki
Marta Greń IIa edukacja wczesnoszkolna
Magdalena Gruszka Vc wychowanie fizyczne
Nina Grzymała wychowawca świetlicy
Ewa Grzyśka nauczyciel współorganizujący kształcenie
Aleksandra Hanus etyka
Stefania Hernas wychowawca świetlicy
Monika Herzog VIIb język polski, wychowanie do życia w rodzinie, edukacja dla bezpieczeństwa
Marta Jata nauczyciel współorganizujący kształcenie
Celina Jagiełka plastyka, technika
Ewa Jelińska wiedza o społeczeństwie
Małgorzata Karkus IVc język angielski
s. Karolina (Halina Ciemięga) religia
Jolanta Kaźmierczak Ib edukacja wczesnoszkolna
Magdalena Konieczny wychowawca świetlicy
Izabella Kopaczyńska rewalidacja
Barbara Kosobucka język polski
Aleksandra Kowal język angielski
Urszula Kret VIIIc historia, wychowanie do życia w rodzinie
Michał Król VIIc wychowanie fizyczne
Oliwia Krupska wychowawca świetlicy
Michalina Kucza logopeda
Izabela Kular IIb edukacja wczesnoszkolna
Ewa Łosoń informatyka
Marzena Michalik nauczyciel współorganizujący kształcenie
Katarzyna Mróz VIb język angielski
Monika Myszor nauczyciel współorganizujący kształcenie
Katarzyna Noga religia
Anna Patalong pedagog, doradztwo zawodowe
Dorota Pilewska wychowawca świetlicy
Odetta Pustelnik Ia edukacja wczesnoszkolna
Beata Reske religia
Anna Rowińska język polski
Beata Stasiak VIIe matematyka
Magdalena Stasiak VIId biologia, przyroda
Joanna Synowiec religia
Agnieszka Sworowska nauczyciel współorganizujący kształcenie
Krzysztof Szczepaniak muzyka
ks. Kornel Undas religia
Justyna Walczak bibliotekarz, wychowawca świetlicy
Natalia Wielicka język polski, rewalidacja
Iwona Wiśniewska nauczyciel współorganizujący kształcenie
Anna Wita chemia
Katarzyna Wojtuszek nauczyciel specjalista
Wioletta Wowra Ic edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Zajączkowska Ib edukacja wczesnoszkolna
Justyna Zawada fizyka